آرشیوها

img-slider-1

مشاوره در خصوص نحوه اخذ تسهیلات حمایتی دولت و بانکی

این شرکت با توجه به سابقه 24 ساله  در زمینه طراحی و احداث گلخانه ها تعامل و اشنایی خوبی با سازمان ها و ارگان ها و بانکهای عامل در زمینه احداث گلخانه ها داریم لذا مشاور بسیار خوبی در راستای اخذ تسهیلات حمایتی دولت و دستگاه های اعتباری دیگر میباشیم.

bg-contact.bak

تهیه و توزیع انواع لوازم و ادوات و نهاده های گلخانه ای نظیر سمپاش، انواع پوشش سازه و …

این شرکت به جهت تکمیل کردن زنجیره همکاری مابین متقاضی و شرکت حتی در زمینه تهیه و فروش  انواع ادوات و ماشین های کشاورزی و گلخانه ای و تمامی لوازم و نهاده های گلخانه ای نظیر لوله, اتصالات,پلاستیک  ,سم پاش و… فعالیت گسترده ای دارد.

ins1

تهیه و توزیع انواع بذرهای اصلاح شده، کودهای میکرو و ماکرو و انواع سموم

این شرکت در جهت رفاه حال مشتریان خود و زیر نظر کارشناسان خبره خود در زمینه معرفی و تهیه و فروش انواع بذرهای اصلاح شده ,کود ها, سموم و نهاده های کشاورزی فعالیت مینماید.

img-slider-3

ارائه مشاوره در زمینه تهیه بستر و مراحل کاشت,داشت و برداشت انواع محصولات گلخانه ای

این شرکت با دراختیار داشتن کارشناسان مجرب و با سابقه در زمینه کاشت وداشت و برداشت انواع محصولات گلخانه ای هم در بسترهای هیدرویونیک و هم در خاک اماده ارائه خدمات به گلخانه داران عزیز میباشد.

gallery-5

ارائه مشاوره و تهیه نهاده های مربوط به کاشت و پرورش و فروش انواع گیاهان کاکتوس(ساکولنت)

این شرکت باتوجه به روز امد بودن توجه ویژه ای به محصولات جدید صادراتی (بجز سبزی و صیفی) داشته و بعنوان مثال اقدام به  مشاوره و کشت و فروش  انواع گیاهان کاکتوس ( ساکولنت) نموده است.

gallery-18

طراحی و تولید سیستم های کنترل هوشمند اقلیم گلخانه با آخرین فناوری روز دنیا

این شرکت افتخار دارد که با تشکیل یک گروه R&D  قوی در جهت کاهش هزینه های تولید و کاهش مصرف نهاده ها و افزایش تولید محصول سالم در گلخانه ها اقدام به طراحی و تولید و نصب سیستم های کنترل هوشمند نموده و دربعضی از موارد جهت رفاه و خدمت به مشتریان عزیز تحصیلات بانکی ویژه ای را در اختیار متقاضیان قرار میدهد.

Unknown

آبیاری قطره ای و روشنایی گلخانه ها

این شرکت در زمینه طراحی و نصب و فروش لوازم و قطعات انواع سیستم های ابیاری قطره ای و روشنایی و برق رسانی در گلخانه ها نیز فعالیت گسترده ای دارد.

gallery-28

طراحی و تولید انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی(فن و پد و هیتر)

این شرکت در جهت راه اندازی تکمیلی گلخانه ها تا مرحله کشت علاوه بر طراحی و ساخت سازه, توانایی طراحی, محاسبه و نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی را دارد وحتی به فروش نیز میرساند.

photo_2020-04-30_20-09-50

تولید و فروش انواع بستها و قطعات و اتصالات سازه های گلخانه ای

این شرکت مفتخر است که اکثر بستها ,قطعات واتصالات سازه های گلخانه ای را خود طراحی و تولید می کند.

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت کشت آوران محفوظ است.

X
چت آنلاین
به کمک احتیاج دارید؟
سلام.چه کمکی میتونیم بهتون بکنیم؟