الف)رزومه شرکت:

 شرکت کشت آوران یزد از اردیبهشت ماه ۱۳۷۷ تحت نام دفترخدمات فنی کشاورزی گلخانه ای سهند فعالیت خود را آغاز نموده است . در سال۱۳۷۹ با کادر و نیروهای مجرب و تحصیلکرده خود و کوله باری از تجربه که بدست آورده بود به مدیریت عاملی مهندس مهدی جلیلی فارغ التحصیل کشاورزی از دانشگاه شهید چمران اهواز،تاسیس گردید.

        این شرکت از تاریخ فوق الذکر تحت نام کشت آوران یزد در سراسر کشور مخصوصادر استانهای یزد،سیستان و بلوچستان، فارس،کهگیلویه و بویراحمد ، مازندران ،آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی،کرمان(شمال و جنوب)، خوزستان ، هرمزگان , کرمانشاه , بوشهر ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و ایلام، و سایر استانها  اقدام به طراحی ، اجرا ، ساخت و نظارت  هکتارها(قریب به ۳۷۰ هکتار)سازه های گلخانه ای نموده است.

         کشت آوران یزد علاوه برساخت و اجرا در بیشتر استانهای کشور با توجه به تخصص و امکانات خود اقدام به طراحی و نظارت براجرای سازه های گلخانه ای و همچنین نظارت بر مراحل کاشت ،داشت و برداشت محصولات گلخانه ای نیز نموده است.لازم به ذکر است  شرکت کشت آوران یزد پیش قدم در زمینه  ساخت سازه های پرتابل ایرانی با تکیه بر طراحی و لوازم و مصالح ایرانی می باشد وخود تولید کننده اکثر قطعات و اتصالات سازه های  گلخانه ای پرتابل است و اولین سازنده گلخانه پرتابل گل رز دراستان یزد میباشد.همچنین این  شرکت دارای کارخانه مجهز به کلیه ماشین آلات وادوات ساخت گلخانه و سیستم ها و تجعیزات,قطعات واتصالات گلخانه ای و همچنین کادر مجرب و فنی در زمینه طراحی  و محاسبه کلیه مراحل ساخت یک واحد گلخانه ای شامل آماده سازی زمین تا نصب تجهیزات و سیستمهای پیشرفته در گلخانه ها،از قبیل سیستمهای حرارتی ، برودتی ، پلی کربنات ، دوپوش متحرک سیو انرژی ، آبیاری قطره ای ، اتوماسیون و غیرو  میباشد که موفق به کسب سه ایزو ۹۰۰۱ , ۱۸۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ گردیده است.

       شرکت کشت آوران یزد دارای سابقه بیش از دو دهه در زمینه طراحی و اجرای سازه های گلخانه ای و نظارت بر مراحل کاشت ،داشت  و برداشت  محصولات گلخانه ای و فروشندگی کلیه لوازم  ، نهاده های کشاورزی  و گلخانه ای میباشد.

       به طور اختصار شرکت کشت آوران یزد در طول فعالیت بیش از دو دهه خود موفقیت به اخذ گواهینامه ها و مدارک ذیل گردیده است که مدارک و مدارج کسب شده در طول سالها فعالیت خود ، همواره مشوق و راهگشا و موجب دلگرمی ، بهبود کیفیت و توسعه فعالیتهای مدیران و کارشناسان این شرکت بوده است .

 1. گواهی تشخیص صلاحیت و رتبه بندی پیمانکار حقوقی از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در زمینه ساخت گلخانه و باغبانی و ایجاد و نگهداری فضای سبز.
 2. گواهی احراز صلاحیت و رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در زمینه پیمانکاری .
 3. عضویت در انجمن گلخانه سازان ایران .
 4. عضو حقوقی نمونه (پیمانکار نمونه ) سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منبع طبیعی استان یزد در سال ۱۳۸۳ .
 5. تولیدکننده نمونه استان در بخش کشاورزی در سال ۱۳۷۹ .
 6. اولین سازنده و مجری گلخانه های مدرن و پرتابل در استان یزد.          

     ب)رزومه مدیر عامل(مهندس مهدی جلیلی):

 1. فارغ التحصیل رشته کشاورزی از دانشگاه شهید چمران اهواز در خرداد ۱۳۷۶
 2. شروع  فعالیت در زمینه مشاوره,طراحی,اجرا و ساخت پروژه های گلخانه ای از اردیبهشت ماه ۱۳۷۷.
 3. دارای رتبه یک مشاوره از سازمان نظام مهندسی کشاورزی.
 4. دارای گواهینامه مسئول فنی تولید گلخانه از سازمان نظام مهندسی کشاورزی.
 5. معاون اشتغال در سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد.
 6. معاون آموزش فنی و پژوهشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد.
 7. مشاور گلخانه ای ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور.
 8. مسئول امور پیمانکاران,مشاوران و ناظران ساخت گلخانه  کشور در سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور.
 9. عضو شورای راهبردی گلخانه های کشور.
 10. مشاور گلخانه ای ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد.
 11. مدرس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور در زمینه جانمایی,طراحی و محاسبه و اجرای سازه های گلخانه ای.
 12. مربی کارشناسان ناظر ساخت سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور.
 13. مربی دوره آموزشی کارشناسان رسمی سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور.
 14. مشاور و ناظر در ساخت پروژه های گلخانه ای کشور.
۵/۵ (۲ نظر)
فهرست