شرکت کشتاوران یزد

شرکت کشت آوران یزد از اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۷ تحت نام دفترخدمات فنی کشاورزی گلخانه ای سهند فعالیت خود را آغاز نموده است . درسال ۱۳۷۹ با کادر و نیروهای مجرب و تحصیلکرده خو د و کوله باری از تجربه که بدست آورده بود به مدیرعاملی مهندس مهدی جلیلی فارغ التحصیل کشاورزی از دانشگاه شهید چمران اهواز تاسیس گردید.

این شرکت از تاریخ فوق الذکر تحت نام کشت آوران یزد در سراسر کشور مخصوصا در استان های« یزد، سیستان و بلوچستان، فارس،کهگیلویه و بویراحمد ، مازندران ،آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی،کرمان(شمال و جنوب) ، خوزستان ، هرمزگان، کرمانشاه، بوشهر، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ایلام و سایر استان ها اقدام به طراحی، اجرا، ساخت و نظارت هکتارها سازه های گلخانه ای نموده است .

کشت آوران یزد علاوه برساخت و اجرا در بیشتر استان های کشوربا توجه به تخصص و امکانات خود اقدام به طراحی و نظارت براجرای سازه های گلخانه ای و همچنین نظارت بر مراحل کاشت، داشت و برداشت محصولات گلخانه ای نیز نموده است .لازم به ذکر است شرکت کشت آوران یزد پیش قدم در زمینه ساخت سازه های پرتابل ایرانی با تکیه بر طراحی و لوازم و مصالح ایرانی می باشد وخود تولید کننده اکثر قطعات و اتصالات سازه های گلخانه ای پرتابل است و اولین سازنده گلخانه پرتابل گل رز دراستان یزد می باشد.

همچنین این شرکت دارای کارخانه مجهز به کلیه ماشین آلات وادوات ساخت گلخانه و سیستم ها و تجهیزات، قطعات واتصالات گلخانه ای و همچنین کادر مجرب و فنی در زمینه طراحی و محاسبه کلیه مراحل ساخت یک واحد گلخانه ای شامل آماده سازی زمین تا نصب تجهیزات و سیستم های پیشرفته در گلخانه ها،از قبیل سیستم های حرارتی ، برودتی ، پلی کربنات ، دوپوش متحرک سیو انرژی ، آبیاری قطره ای ، اتوماسیون و غیره… می باشد که موفق به کسب سه ایزو ۹۰۰۱ ، ۱۸۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ گردیده است.

شرکت کشت آوران یزد اولین شرکتی است که توانایی طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی گلخانه های سبز به صورت << CHP >> ترکیب  گرما و برق با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان را دارا می باشد.

۵/۵ (۱ نظر)
فهرست