درباره ما

شرکت کشت آوران یزد

شركت كشت آوران يزد از ارديبهشت ماه سال 1377 تحت نام دفترخدمات فنی كشاورزی گلخانه ای سهند فعاليت خود را آغاز نموده است . درسال 1379 با كادر و نیروهای مجرب و تحصيلكرده خو د و كوله باری از تجربه كه بدست آورده بود به مديرعاملی مهندس مهدی جليلی فارغ التحصيل كشاورزی از دانشگاه شهيد چمران اهواز تاسيس گرديد.

این شرکت از تاریخ فوق الذکر تحت نام کشت آوران یزد در سراسر کشور مخصوصا در استان های« يزد، سيستان و بلوچستان، فارس،كهگيلويه و بويراحمد ، مازندران ،آذربايجان شرقی ،آذربايجان غربی،كرمان(شمال و جنوب) ، خوزستان ، هرمزگان، کرمانشاه، بوشهر، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ایلام و ساير استان ها اقدام به طراحی، اجرا، ساخت و نظارت هکتارها سازه های گلخانه ای نموده است .

کشت آوران یزد علاوه برساخت و اجرا در بيشتر استان های كشوربا توجه به تخصص و امکانات خود اقدام به طراحی و نظارت براجرای سازه های گلخانه ای و همچنين نظارت بر مراحل كاشت، داشت و برداشت محصولات گلخانه ای نيز نموده است .لازم به ذكر است شركت كشت آوران يزد پيش قدم در زمينه ساخت سازه های پرتابل ايرانی با تكيه بر طراحی و لوازم و مصالح ايرانی می باشد وخود توليد كننده اكثر قطعات و اتصالات سازه های گلخانه ای پرتابل است و اولين سازنده گلخانه پرتابل گل رز دراستان يزد می باشد.

همچنين اين شركت دارای کارخانه مجهز به كليه ماشين آلات وادوات ساخت گلخانه و سیستم ها و تجهیزات، قطعات واتصالات گلخانه ای و همچنين كادر مجرب و فنی در زمينه طراحی و محاسبه كليه مراحل ساخت يک واحد گلخانه ای شامل آماده سازی زمين تا نصب تجهيزات و سيستم های پيشرفته در گلخانه ها،از قبيل سيستم های حرارتی ، برودتی ، پلی كربنات ، دوپوش متحرك سيو انرژی ، آبياری قطره ای ، اتوماسيون و غيره… می باشد که موفق به کسب سه ایزو 9001 ، 18001 و 14001 گردیده است.

شرکت کشت آوران یزد اولین شرکتی است که توانایی طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی گلخانه های سبز به صورت << CHP >> ترکیب  گرما و برق با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان را دارا می باشد.

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت کشت آوران محفوظ است.

X
چت آنلاین
به کمک احتیاج دارید؟
سلام.چه کمکی میتونیم بهتون بکنیم؟